Про внесення змін до податкового кодексу україни та деяких

Закрыть ... [X]

Підприємствами, що надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, вивезення побутового сміття і рідких неч.Про внесення змін до Податко. від 71-VIII


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРА ЇНИ ПОСТАНОВА від 8 листопада 2017 р. 951 Київ Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України. Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються. 2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається. 3. Ця постанова набирає чинності з року. Прем'єр-міністр України В.ГРОЙСМАН Інд. 37 ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. 951 ЗМІНИ, що.

Про збір та облік єдиного вн. від 2464-VI


Вітчизняними виробниками природного газу отримані кошти спрямовуються на сплату грошових зобовязань з податків, зборів і платежів до державного бюджету. Субєктами господарювання, які мають ліцензію на виробництво теплової енергії, отримані кошти спрямовуються на оплату природного газу оптовим продавцям та власникам ресурсу природного газу (в тому числі ПАТ Національна акціонерна компанія Нафтогаз України) та інших енергоносіїв, спожитих для виробництва теплової енергії, оплату послуг з розподілу та транспортування природного газу операторам газорозподільної системи та оператору газотранспортної системи, спожиту електричну енергію, сплату грошових зобовязань.

Рекомендуем посмотреть ещё:
Субєктами господарювання, які мають ліцензію на постачання природного газу, отримані кошти спрямовуються на оплату природного газу оптовим продавцям та власникам ресурсу природного газу (в тому числі ПАТ Національна акціонерна компанія Нафтогаз України на оплату послуг з розподілу та транспортування природного газу операторам газорозподільної системи та оператору газотранспортної системи. Субєктами господарювання, які мають ліцензію на розподіл природного газу, кошти, отримані згідно з абзацами другим та сьомим цього пункту, спрямовуються на оплату природного газу оптовим продавцям та власникам ресурсу природного газу (в.

Про внесення змін до Госпо. від 2147-VIII


У звязку з цим абзаци пятий - одинадцятий вважати відповідно абзацами шостим - дванадцятим; абзац шостий викласти в такій редакції: Форма узагальненого реєстру та порядок його заповнення встановлюються Мінфіном за поданням Казначейства.; доповнити пункт абзацом такого змісту: Казначейство перераховує протягом місяця, але не пізніше 24 числа місяця, що настає за звітним періодом, субвенцію для виплати пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання послуг з тепло-, водопостачання і водовідведення.

Про внесення змін до деяки. від 2148-VIII


Підприємства - надавачі послуг з постачання електроенергії, транспортування, розподілу та постачання природного газу, послуг з тепло-, водопостачання і водовідведення, послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, доставки громадянам повідомлень про призначення субсидії готують реєстри обсягів спожитих енергоносіїв та наданих послуг, що підлягають перерахуванню, відповідно до фактичних обсягів спожитих енергоносіїв та наданих послуг, але не вище обсягів нарахованих сум пільг і субсидій, і надсилають їх протягом місяця, але не пізніше 14 числа місяця.

Підприємствами, що надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, вивезення побутового сміття і рідких неч.


(по состоянию на 1 сентября 2013 года) Жаров Антон Алексеевич, адвокат, специалист по семейному устройству детей, преподаватель Школы приемных родителей БФ.

Субєктами господарювання, які мають ліцензію на постачання природного газу, отримані кошти спрямовуються на оплату природного газу оптовим продавцям та власникам ресурсу природного газу (в тому числі ПАТ Національна акціонерна компанія Нафтогаз України на оплату послуг з розподілу та транспортування природного.


(пункт 2 в ред. Закона УР от N 567-I) 3. Муниципальная собственность - собственность муниципального образования. 4. Устав муниципального образования - основной нормативный правовой акт об организации и функционировании местного самоуправления в муниципальном образовании. 5. Вопросы местного значения - вопросы непосредственного обеспечения жизнедеятельности населения муниципального образования, отнесенные к таковым Уставом муниципального образования в соответствии с Конституцией Российской Федерации, Конституцией Удмуртской Республики, Федеральным законом "Об общих принципах организации местного самоуправления в Российской Федерации настоящим Законом. 6. Местный референдум - форма прямого.

Про внесення змін та визнання та. від 951


- г. 180 Телеграмма Банка России от N 199-94 г. - г. 170 Телеграмма Банка России от N 192-94 г. -  г. 130 Телеграмма Банка России от N 165-94 г. -  г. 150 Телеграмма Банка России от N 156-94 г. -  г. 155 Телеграмма Банка России от N 144-94 г. -  г. 170 Телеграмма Банка России от N 137-94 г. -  г. 185 Телеграмма Банка России от N 128-94 г. -  г. 200 Телеграмма Банка России от N 121-94 г. -  г. 205 Телеграмма Банка России от N 115-94 г. -  г. 210 Телеграмма Банка России от N сентября 1993 г. -  г. 180 Телеграмма Банка России от N 200-93 г. - 22 сентября 1993 г. 170 Телеграмма Банка России от N 123-93 г. -  г. 140 Телеграмма Банка России от N 111-93 г. -  г. 120 Телеграмма Банка России от N 106-93 г. -  г. 110 Телеграмма Банка России от N 91-93 г. -  г. 100 Телеграмма Банка России от N 52-93 г. -  г. 80 Телеграмма Банка России от N 01-156 г. -  г. 50 Телеграмма Банка России от N 84-92 г. -  г. 20 Телеграмма Банка России от N 216-91. 1. Истец вправе при рассмотрении дела в арбитражном суде первой инстанции до принятия судебного акта, которым заканчивается рассмотрение дела по существу, изменить основание или предмет иска, увеличить или уменьшить размер исковых требований. 2. Истец вправе до принятия судебного акта, которым заканчивается рассмотрение дела по существу в арбитражном суде первой инстанции или в арбитражном суде апелляционной инстанции, отказаться от иска полностью или частично. 3. Ответчик вправе при рассмотрении дела в арбитражном суде любой инстанции признать иск полностью или частично. 4. Стороны. 2. В части 4 статьи 1 ФЗ «Об обеспечении единства измерений» устанавливается, что «к сфере.


Похожие статьи

Исковое заявление о взыскании денежных средств прав потребителей
Центральный районный суд г новокузнецк официальный сайт
Какие документы нужны для получения автокредита без первоначального взноса
Заверит ли нотариус копию документа если нет с собой паспорта
Под какие проценты можно положить деньги в сбербанк в 2018
ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИ